Bombki choinkowe ręcznie robione

Bombki na choinkę

Bombki na choinkę w kompozycjach świątecznych

bombki na choinkę

Bombki na choinkę w kompozycjach bożonarodzeniowych

Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Witryny sklepowe, mimo listopadowej aury, powoli zapełniane są wieloma dekoracjami. Bombki na choinkę, bożonarodzeniowe ozdoby czy też dekoracje takie jak klimatyczne lampki na choinkę czy też po prostu sztuczny śnieg. Dzięki nim wszystkim udziela się magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia i niemal każdy chce je przeżyć w wyjątkowej atmosferze. Co prawda, na grudniowy śnieg ciężko liczyć, za to nasze domy mogą stać się świąteczną enklawą.

Bożonarodzeniowy dom

Bez dwóch zdań bombki szklane to królowe świątecznych dekoracji. I nie chodzi tylko o bombki na choinkę. Wspaniałą i niepowtarzalną ozdobą jest również bombka na stojaku, którą możemy ustawić w dowolnym miejscu w domu. Jednak nie ma co się oszukiwać, plastikowe bańki na choinkę nie robią dobrego efektu. Aby nadać swojemu domu niepowtarzalnej świątecznej aury, najlepiej zainwestować w jedyne w swoim rodzaju bombki szklane ręcznie malowane. Wtedy mamy nie tylko pewność, że nikt poza nami nie będzie miał podobnej dekoracji. Podarujemy swojej rodzinie niezwykłą pamiątkę, która może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Zwykła, plastikowa bombka na choinkę nie zrobi na nikim większego wrażenia, nie skradnie mu serca. Natomiast bombka będąca efektem rękodzieła stanie się rodzinnym skarbem, sentymentalną pamiątką.

Kolorystyczne trendy na święta

Bez dyskusji czerwień jest królową, jeśli chodzi o kolory świąteczne. Z nią kojarzy się św. Mikołaj, a za nim prezenty. Bardzo modne jest również złoto, które odzwierciedla bogactwo i przepych świąt Bożego Narodzenia, szczególnie w dekoracjach wnętrz. Jednak do topowych kolorów zalicza się także biel. W ostatnich latach hitem świątecznych trendów są przezroczyste bombki choinkowe. Nadają wnętrzu szyku, klasy i efektu glamour. Co więcej, białe bombki i jasne dekoracje świąteczne są najczęściej wykorzystywane w domach sławnych i bogatych ludzi. Nie każdy przecież przepada za świąteczną pstrokacizną i miksem kolorów.

Nieważne jednak, jaki mamy gust, czy wolimy choinkę szaloną, czy stonowaną, najważniejsze, by święta Bożego Narodzenia były dla nas czasem spokojnym, a przez to właśnie magicznym.

bombki na choinkębombki na choinkęlampki na choinkęsztuczny śniegbombki szklanebombkibombka na stojakubańki na choinkębombki szklane ręcznie malowaneprzezroczyste bombki choinkowebiałe bombki

Powiązane wpisy

Bombki ręcznie robione

Bombki choinkowe ręcznie malowane i zdobione

Przezroczyste bombki choinkowe

Przezroczyste bombki choinkowe najnowszy hit

Bombki na choinkę ręcznie robione

Bombki na choinkę ręcznie robione i unikalne

Szklane bombki i stojak na bombki

Szklane bombki i praktyczny stojak na bombki