Fabryka bombek

Fabryka bombek jest czynna przez cały rok

fabryka bombek

Fabryka bombek i jej działanie po sezonie

Sezonowość w sprzedaży jest zjawiskiem powszechnym. Produkty takie, jak lody, lepiej sprzedają się w porze upałów. Większy popyt w okresie letnim odnotowuje branża hotelowa. Nie inaczej jest z producentami bombek, które, jakby mogło się wydawać, cieszą nasze oczy jedynie przez kilka tygodni w roku.

Produkcja bombek zajmuje więcej, niż 10 minut.

Osobom niewtajemniczonym może wydawać się, że fabryka bombek rozpoczyna działalność w październiku lub listopadzie a kończy przed Świętami. Warto mieć na uwadze, że ogromna popularność polskich wyrobów na całym świecie wynika z faktu ich ręcznego ozdabiania. Po okresie wzmożonego popytu na tanie, importowane, plastikowe kulki, bombki ręcznie malowane wróciły do łask. Aby zatem sprostać rosnącemu popytowi, produkcję należy zacząć odpowiednio wcześniej. Gotowe i spakowane wyroby muszą trafić do odbiorców, co również zajmuje trochę czasu.

Nie tylko bombki choinkowe

Warto uświadomić sobie, że pięknie zrobione, szklane kule zawieszane na choince to nie jedyny produkt jaki oferuje fabryka bombek. W ofertach producentów coraz częściej pojawiają się ozdoby wielkanocne, w kształcie pisanek. Coraz częściej na rynku pojawiają się również bombki szklane przezroczyste. Są one wykorzystywane do tworzenia lampionów, a wypełnione kompozycją kwiatową, będą stanowiły ozdobę wnętrza przez cały rok. Kolejną grupę produktów stanowią bombki na stojaku. Są one wykonywane pod indywidualne zamówienie, a wśród zdobień można wkomponować przesłane przez klienta zdjęcie.

Co się dzieje w fabryce bombek po sezonie?

W ciągu roku, kiedy nie ma konieczności produkcji pełną parą, warto skorzystać z możliwości zwiedzenia jaką proponuje fabryka bombek. Zorganizowane grupy dzieci i dorosłych mają możliwość obejrzenia, jak powstaje bombka choinkowa i jak wygląda codzienna praca w fabryce. Można ponadto spróbować swoich sił i ozdobić szklaną kulę, czy kupić wybraną bombkę z dedykacją. Z kolei osoby zainteresowane nauką zdobienia mogą wziąć udział w organizowanych warsztatach. Z pewnością będzie to niezapomniane przeżycie.

fabryka bombekbombki ręcznie malowanebombki szklane przezroczystebombkibombka choinkowa